Команда БАСА успешно провела второй тур и продолжает бороться за медали

2. БАСА (Дніпро)-10 3/3 9
3. ДЮСШ-12 (Запоріжжя)-10 3/3 9
4. ДЮСШ (Мирноград)-10 0/6 6

Результати ігор

Команди СДЮСШОР-5 (Дніпро)-10 БАСА (Дніпро)-10 ДЮСШ-12 (Запоріжжя)-10 ДЮСШ (Мирноград)-10 місце

6/11/2020 15:45 у ДЮСШ-12 (Запоріжжя)-10 40:62

Підсумки 2-го туру чемпіонату ВЮБЛ  дивізіона «А» серед команд 2010-2011 років народження

16-18-го листопада 2020-го року стартував чемпіонат України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дітей 2010-2011 років народження дивізіону «А».

Команда БАСА вперше брала участь у змаганнях дивізіону «А».

• СЮСШОР-5 м.Дніпро.

В першій грі з командою з Запоріжжя наша команда не змогла вгамувати хвилювання. М’яч уперто не втрапляв у кільце суперника. Також, вплив мала відсутність гравця БАСА Селіванова Савелія, який не брав участь в першому турі. Результатом стала прикра поразка з рахунком 62:40.

Другу гру з Миргородською командою ми впевнено виграли з рахунком 74:8.

А гру з СДЮСШОР-5 знов програли з рахунком 42:66.

Таким чином, зі підсумком 1-го туру команда БАСА зайняла третє місце у своїй підгрупі, пропустивши вперед команди ДЮСШ-12 та СДЮСШОР-5.

Щоб продовжити боротьбу за медалі, у другому турі нашій команді потрібна була тільки перемога над командою з Запоріжжя, з результатом не менше ніж 23 очки. Тренерський штаб БАСА виконав докомплектацію складу. У команду було дозаявлено двоє гравців з ДЮСШ-2 м. Марганець: Стус Даниїл та Сухорський Назар. Також зміг взяти участь у турі Селіванов Савелій.

Згідно з Положенням, початково цей тур мав би проходити 18-20-го грудня 2020-го року в м. Запоріжжі, але в результаті перемовин між усіма чотирма командами-учасницями підгрупи, змагання було перенесено у м. Дніпро, де ФБУ визначила приймаючою стороною команду БАСА. Ігри за домовленістю проходили у СДЮСШОР-5.

Як вже згадувалось, першу гру другого туру з командою ДЮСШ-12 м. Запоріжжя наша команда мусила виграти з перевагою щонайменше у 23 очки. З перших хвилин зустрічі команда БАСА сунула в атаку. Завдяки злагодженим діям першої п’ятірки та бистрим проходам Єрмолаєва Яна, першу чверть ми закінчили з перевагою у 8 очків. У другій чверті з впевненою грою другої п’ятірки і точними кидками Селіванова Савелія наша команда збільшили відрив. А третя чверть завершилась з перевагою у 22 очки. В четвертій чверті наша команда закріпила результат і впевнено перемогла з рахунком 74:45. Усі наші гравці проявили себе якнайкраще!

Другу гру з командою з м. Мирноград наша команда впевнено виграла з рахунком 62:10.

У третій грі перед гравцями БАСА стояла задача показати рівень своєї підготовки у протиборстві з добре натренованою командою СДЮСШОР-5. З чим наша команда впоралась! Втім далась у знаки втомленість з двох попередніх ігор, через що наша команда програла СДЮСШОР-5 з рахунком 68:88.

Перемоги над Запоріжжям та Мирноградом дозволили нашій команді вийти на наступний круг змагань і продовжити боротьбу за медалі.